BIS. Fréa Vives Bohemia
Krajský vítěz Nejlepší fena výstavy Vítěz krajské výstavy Litoměřice 2014

 

 

 

Výstavy    

2013

Krásně to vyšlo, v sobotu se proběhla ve štěňatech i v závěrečném kruhu, neděli pak v dorostu.
 
 

2014

 

 

Jen malá poznámka, na Klubové výstavě v Zákupech, si Freunka vyběhala krásné 2.místo ze 17 fen ve třídě mladých a prošla výběrem do chovu.

Ještě jedna velká poznámka, v necelých 17 měsících si Freunka vyhrála Krajskou výstavu Litoměřice 2014 a získala titul BIS, porazila nejlepšího psa výstavy.

Na Evropské výstavě si vyběhala umístění a v Praze získala dvakrát titul Res.CAC.

 

 

2015

 

Věnovaly jsme se především pracovní stránce :) Tak jen něco málo. Konec dobrý všechno dobré, započat Šampión krásy SK na poslední výstavě roku.

 

 

2016

 

 

Rokem 2016 jsme uzavřely výstavní kariéru. Freunka dokočila Slovenského šampióna krásy a jelikož pro mě je a vždycky bude ta nejkrásnější zrzka na světě, raději se budeme věnovat práci.

 

2017

Někdy věci mění tvar a podobu. Kvůli hárání jsme musely odvolat dvoje všestrranné zkoušky, tak jsem se rozhodla Freuš vyslat s Angie do Srbska na tři výstavy.  Výsledek v konkurenci:
2.9.2017 Národníí výstava - Výborná 1, CAC, BOS, BOB
2.9.2017 Speciální výstava - Výborná 1, CAC, BOS, BOB
3.9.2017 Mezinárodní výstava - Výborná 1, CAC, CACIB
Splnila tím podmínky pro udělení šampion krásy Srbska a Bosny-Hercegoviny.
 
 

2019

Tento rok jsem Freunku nahlásila jen tak z plezíru na Svatomartinskou oblastní výstavu psů v Mladé Boleslavi. Nějaká konkurence v mladých jedincích se objevila, z dospělých ohařů jen další dva ohaři z toho jeden nezískal titul Oblastní vítěz a nemohl se zůčastnit závěrečných soutěží. Rozhodčí pan Jančík sice klasicky váhal kvůli barvě, ale uznal, že jinak je typickým představitelem MOK a oblastního vítěze obdržela a tak si zároveň i v závěrečkách vyběhala BIG2 FCI VII. Co víc si přát, když se jdete jen proběhnout pro zábavu a o žádný titul Vám nejde. Krásný závěr výstavní kariéry.
 

 

Za krásnou momentku z NVP Klatovy děkujeme Kateřině Pejšové.

2013

2015

2014

2016