Výstavy 2013

Tabulka absolvovaných i plánovaných výstav v letošním roce 2013. Shrnutí je jednoduché, více než spokojenost. Těší nás V4 ze světové výstavy a také to, že jsme opustily tradici třetího místa a konečně se nám podařilo urvat i pár těch prvních v pracovní třídě. Letos započat Šampión krásy České republiky a Mezinárodní šampión a  Šampión krásy Slovenska. Celkelm jsme v tomto roce získaly 30 bodů v bodování o Psa roku a v tabulce VOK jsme se umístily na krásném 12-13.místě. Všem, co nám drželi palce a packy moc děkujeme a příští rok napočaté šampionáty dotáhneme :)

 

 

Angie Royal Splendour

Výstavy 2013

Krajská výstava psů, Mladá Boleslav

27.04.2013 10:00
Poprvé jsme jely vyzkoušet i atmosféru na Krajské výstavě psů do Mladé Boleslavi. Společnost nám dělal Agard z Xaverova s Adélkou a jim i děkujeme za fotečky. Odvezly jsme si krásnou Výbornou 1, Vítěz třídy pracovní, Krajský vítěz.

Mezinárodní výstava České Budějovice

30.03.2013 10:00
První chystaná výstava v roce 2013. České Budějovice, i když přinášejí spoustu nepříjemných vzpomínek s auty, co dál nejedou, jsou pro nás příjemnou výstavou pořádanou pro šediváky venku. Nebývá tolik početně obsazená a většinou se sejde příjemná parta páníčků a mazlíčků. Posuzovat by měl Ing. V....
<< 1 | 2