Zkoušky

Já a moje panička jsme si daly slib. Jarní svod jsem absolvovala 1. dubna 2012 na Praze 9 a hodnotila mne Simona Svatoňová. Bez Jarního svodu jsem nemohla nastoupit na žádné Lovecké zkoušky ohařů.

Hrozně mě baví práce a moje panička si mě pořizovala právě kvůli práci, aby se dostala k myslivosti zde v České republice.

Slíbily jsme si, že ze mně bude Všestranně upotřebitelná fena a to jsme si splnily na Klubových Všestranných Zkouškách v Přerově nad Labem, a to pouze se dvěmi trojkami, 2. místem a titulem Res.CACT. 

Šampionát práce byl sen,  ale hodně rychle jsme zjistly, že konkurence mezi ohaři je opravdu veliká. Místo toho jsme se po KVZ dozvěděly, že jsme nabodovaly na Nominace Memoriálu Richarda Knolla. To bylo na jaře 2014 potvrzeno ČMMJ. Nominací se účastní vždy 36 nejlepších ohařů z ČR.  My se zúčastnily a byla to pro nás obrovská čest. Kdo má/měl fenu, ví jak rozdílně se dokáže chovat před-při-po hárání, pochopí - druhý den po nominacích Angie začala hárat.

 

V roce 2012 KPZ, PZ a ZV vše v I.ceně.

V roce 2013 SZVP v I.ceně, LZ (plný počet bodů jako vodič) - Vítěz, KVZ - 2.místo, Res. CACT

V roce 2014 na MLH jsme získaly první titul CACT a BZ s plným počtem bodů jako vodič 112/112.

V roce 2016 na MJH neskutečné 2.místo, Res. CACT, ocenění Nejlepší les (s plným počtem bodů na barvě jako oznamovač a plným počtem na vodě) a nejlepší Výmarský ohař memoriálu a hlavní zástupce Vítězného družstva České republiky. Oznamovače jsme potvrdily na Barvářských zkouškách s plným počtem bodů 152/152 jako Vítěz.

Ještě minulý rok 2017 jsme na MKK vybojovaly 3.místo, tím jsme definitivně uzavřely zkouškovou kariéru.

Je na co vzpomínat.

 

 

 

 

Home